spędzonych w rodzinnej atmosferze. Dużo zdrowia, szczęścia, spokoju, a także smacznych dań wigilijnych i mnóstwa prezentów pod choinką

piątek, 23 grudnia 2011
Trening w piątek - 98/99

Dzisiejszy trening (piątkowy) niestety się nie odbędzie z powodu mocnego przeziębienia trenera. Odrobiony zostanie w nowym roku.

Zwycięstwo w Radomiu

Udał się rewanż za wysoką porażkę na początku sezonu! MAK 2000 pokazał, że w pełnym składzie może wygrać z każdym. Po wyrównanej pierwszej kwarcie rzuciliśmy 10 punktów z rzędu i nie oddaliśmy prowadzenia aż do końca. Wynik końcowy nie oddaje tego w pełni (#10 z Piotrówki rzucił nam dwie trójki w ostatniej minucie meczu), ale dzięki zespołowej grze i bardzo dużym zaangażowaniu w obronę (tylko trzej zawodnicy Piotrówki rzucali punkty) byliśmy drużyną wyraźnie lepszą. Gratulacje!

Wyjazd do Radomia - 2000

Jutro (środa) zbiórka o 13:00 pod halą na Koncertowej. Jedziemy busem, mecz o 15:30. Powołani:

Zebranie dla Rodziców - rocznik 2000

Jutro (wtorek 20 grudnia) po treningu, czyli o godzinie 19:30 odbędzie się zebranie dla Rodziców dzieci uczestniczących w rozgrywkach WoZKosz. Obecność obowiązkowa. Prosimy również o przybycie rodziców zawodników obecnie chorych lub kontuzjowanych.

Przypominamy również, że w środę o 15:30 gramy mecz w Radomiu (wyjazd busem ok. 13:00).

niedziela, 18 grudnia 2011
Poniedziałkowy trening

Dzięki uprzejmości jednego z Rodziców, trening kondycyjno-sprawnościowy odbędzie się w ten poniedziałek na hali SGGW w godz. 17:30-18:30.

wtorek, 13 grudnia 2011
Odrabianie nieobecności

W trosce o kondycję (z meczów wynika, że jest to nasza słaba strona) naszych zawodników wprowadzamy obowiązkowe odrabianie nieobecności w formie ćwiczenia biegowego, polegającego na przebiegnięciu 10 długości boiska.

Ćwiczenie wykonuje się po treningu. W przypadku nieobecności na większej ilości treningów (wliczając również treningi poniedziałkowe i sobotnie), ćwiczenie wykonuje się dwukrotnie.

Obowiązuje dla grup zgłoszonych do rozgrywek WoZKosz.

poniedziałek, 12 grudnia 2011
Wyniki ostatnich meczów

MAK 48 vs 38 Piaseczno

Dobry mecz w obronie i w graniu indywidualnym w ataku. Żeby powalczyć w meczach z Ochotą i Radomiem II będziemy musieli wykazać się lepszą grą zespołową w ataku.

MAK 52 vs 67 La Basket

Zdecydowana poprawa gry w ataku. Niestety zabrakło dobrej gry w obronie.

MAK 47 vs 77 Polonia

W następnym meczu udało już się wprowadzić znaczącą poprawę gry w obronie, okraszoną pięknym stwierdzeniem naszego najlepszego strzelca: "O rany nie wiedziałem, że w obronie się trzeba tak męczyć". Do połowy wynik na styku, niestety w drugiej części meczu, zabrakło nam doświadczenia w kontrolowaniu tempa gry. Zawodnicy powinni być zadowoleni z bardzo szybko czynionych w tym roku postępów.