Dzisiejszy trening miał się odbyć na zewnątrz, ale znowu spadła temperatura. W związku z tym nie trenujemy.

sobota, 03 marca 2012
Eryk

wtorek, 28 lutego 2012
Mecze rocznik 1997 i 2000

Rocznik 1997: Zbiórka jutro (środa) o 15:00 (kto może proszę być 5-10 minut wcześniej) przy parkingu przy basenie na Koncertowej.

Mecz rocznika 2000 z Radomiem z najbliższej soboty jest przesunięty na 31ego z powodu stanu zdrowotnego drużyny przeciwnej (u nas też trochę szpitalnie). Następny mecz w czwartek 8 marca zbiórka 15:40 - jedziemy na Pragę na ul. Gościeradowską 18/20 - mecz o 17:00 z La Basketem.

niedziela, 26 lutego 2012
Zdjęcia z Ligi Potworów 7 i 8

Liga Potworów 7 - galeria Liga Potworów 8 - galeria

Tym razem Demony zgarnęły prawie wszystkie nagrody. W finale ekipa Demonów Tadek-Igor pokonała Zombiaki w składzie Olaf-Adrian. W konkursie Shaolin najlepsza była również drużyna Demonów, pokonując w finale Duchy. Najlepszym Eliminatorem była Marcelina. Dziękujemy za udane rozgrywki.

Odblokowani

MAK 45 vs 39 Polonia

Po wyczerpującej pierwszej połowie, w której wynik cały czas oscylował wokół remisu udało nam się wrzucić wyższy bieg i w trzeciej kwarcie wyszliśmy na kilkupunktowe prowadzenie, którego broniliśmy do ostatniej minuty.

Obie drużyny cały mecz rozgrywały pod mocną presją psychiczną, nikt nawet na chwilę nie mógł być spokojny o wynik - tym bardziej cieszy postawa naszych zawodników. Marcin Pruszczyk - który z powodu kontuzji Matiego musiał wziąć na siebie cały ciężar prowadzenia drużyny - w najważniejszych momentach zachowywał zimną krew i podejmował dokładnie te decyzje, które podejmuje doświadczony rozgrywający.

Dobrym znakiem jest też to, że praktycznie każda akcja punktowa kończona była w inny sposób (np trafieniem za 3 najwyższego na boisku Rafała), zaczynamy być groźni zarówno z dystansu, z kontry, po podaniu pod kosz i po ustawianych akcjach. Indywidualnie, Jodła z Patrykiem pokazali, że gdy złapią swój rytm w ataku, to są właściwie nie do zatrzymania. Dobrze też zadebiutował (po raz kolejny w MAKu) Paweł Fic - narazie głównie skutecznymi akcjami indywidualnymi, jednak na pewno szybko poczuje się swobodnie w systemie.

Troszkę bardziej przyblokowani byli Igor i Mikołaj, którzy czasem sami byli zaskoczeni swoimi zachowaniami na boisku (zatrzymane kontry). Spokojnie, Panowie - to tylko nerwy, po tej wygranej w następnym meczu na pewno będziecie czuli się pewniej!

A Tomaszowi i kostce Matiego życzymy jak najszybszego powrotu do gry :)